Potřebovala jsem změnu...

29. května 2012 v 23:18 | Aife |  Novinky zbloudilce
Tak mě tu zase máte. A že nevíte, kdo jsem? Ale víte, někteří se s mnou určitě již setkali, někteří se teprve setkají.
Tohle není můj první blog, jeden už mám. Otázkou je, proč jsem měla potřebu zakládat ještě další blog, když ani na ten první nemám moc času, to kvůli té mučírně, které se říká škola.
Víte, vadí mi určitá ztráta soukromí, popularita.
Můj blog sice nikdy nebyl jeden z nejnavštěvovanějších, ale utvořila jsem si skvadru pravidelných návštěvníků a tím jsem jim de facto umožnila náhled do svého soukromí. To je asi normální, řeknete si. Je to určité riziko. Každopádně se vyskytlo pár lidí, kteří by nemuseli vědět všechno a hlavně všechno číst. Můžu tam napsat cokoliv, ale je to riziko. Nechci je ztratit a nechci je ani urazit. S některýma už se nemám tak ráda, ale nemůžu je poslat pryč.
Víte - už mě vytáčí některé rádoby chápavé komentáře, které ve skutečnosti jen skrývají jen výsměch, nebo sobci, kteří si hledí stejně jen sebe.
Chci anonymitu, své soukromí. Tady sice (doufám) též bude někdo chodit, ale nikdo nebude vědět, kdo vlastně jsem.


A jestli to, mí milí, uhodnete, nechte si to prosím pro sebe. Nikomu to neříkejte. Je to jedna z mála proseb, kterou k Vám mám. Tento blog je mé velké tajemství, nebudu o něm nikomu povídat. Buď si mě najdou, nebo ne. Jiná možnost není. Doufám však, že u některých se to nestane.
Svým způsobem bych nejspíš řekla, že to bude vykecávací blog se všemi pocity, které se na moji domovinu tak úplně nevejdou. Ale nebudete ochuzeni ani o porci hudby a dalších věcí, které mám ráda a leží mi na srdci.
Aife je jméno typické pro Kelty. Já mám Kelty ráda.
A teď prosím doufejte společně se mnou, že to není první a poslední článek. Doufám, že se mi podaří to tu držet déle.
Mimochodem - tento krásný design časem snad opatřím i vhodnými popisky, ať to trochu vypadá. Ale to až bude trochu času, momentálně veškerý čas zabírá škola.

Jen takový malý pohled do minulosti: Kdysi jsem se chtěla přihlásit do AK, myslíte si, že to má vůbec nějakou cenu? Nevím totiž jistě, nakolik jsem originální, nedovedu to posoudit a hlavně jestli bych se tam vůbec hodila.

Bod číslo dvě: Nebylo by od škody, abych si zkusila změnit IP adresu, abych mohla všem neomezeně komentovat články, aniž by věděli, kdo jsem. To budu muset též vykoumat.

Mimoto číslo nevím kolik: Tento blog vděčí Tarje Turunen za svůj název. Je to jedna z mých nejoblíbenějších písní a dokonale vystihuje můj život.

Oni říkali, že mě poznají. Podle písma, podle stylu proslovu. Budu se snažit krotit.

Tak se zatím mějte krásně, snad brzy zase něco napíšu :-)

At Vance (Oliver Hartmann): SOS - jeden z nejlepších coverů ABBY, který jsem měla možnost slyšet. :-)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Krasivija Krasivija | Web | 3. června 2012 v 23:58 | Reagovat

To já znám. Člověku na blog chodí lidi, třeba i ti, co vás znají ososbně, kteří si něco přečtou, špatně to pochopí, a pak tě s tím pronásledujou dost dlouhou dobu.
Jinak, já jsem nikdy neměla chuť se hlásit do AK. Připadala mi jejich pravidla příliž přísná a já se kvůli nim měnit nebudu.

2 ODBOI ODBOI | Web | 23. srpna 2012 v 13:46 | Reagovat

Občas je těžké někoho pochopit, vždycky máme totiž nějaký vlastní pohled na tu danou věc, který nelze změnit. A upřímně? Tyhle komentáře fakt dokážou naštvat,D Jinak máš pěkný blog,) Co se hudby týče, co všechno posloucháš? :) /Styl, skupiny/
Kdyžtak mrkni na můj blog, dík :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama